Вірус кіберполіція – як видалити?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Сьогодні в мережі Інтернет поширюється вірус, який блокує доступ до Вашого браузера через його вразливість внаслідок перенаправлення на певний інфікований ресурс в мережі. В Україні користувачі можуть як наслідок побачити фіктівне повідомлення, оформлене начебто у вигляді попередження від Кіберполіції України. На жаль, Україна теж не є виключенням, коли ми розглядаємо питання кіберзлочинності.

ua-police.top scam

Ось як виглядає це повідомлення:

Ваші дані (місто, провайдер, серійний номер пристрою) успішно внесені до Єдиного реєстру правопорушень № 25564.UA.74428 (ГЕО ПІДРОЗДІЛ). На Вас накладено адміністративне стягнення.
Ваші дії містять в собі склад адміністративного правопорушення (порушення Закону ст. 301 ч.1 і 301 ч.2 УК України. Зберігання и копіювання матеріалів з сайтів, що займаються виробництвом і продажею дитячого та гомосексуального порно) і спричиняють за собою накладення адміністративного стягнення в розмірі від 340 до 1700 гривень, а в разі ухилення від сплати штрафу – кримінальну відповідальність.
Постановою у справі про адміністративне правопорушення № 25564.UA.74428 від 06.04.2016 на Вас накладено адміністративний штраф у розмірі 400 гривень.
Оплату штрафу Ви можете здійснити в будь-якому терміналі оплати або безпосередньо на сайті оператора шляхом перерахування вказаної сумі стягнення на унікальний для Вас номер Київстар +380980363387.
На оплату штрафу Вам відведено 12 годин.

Насправді це є вірус. Немає жодного сенсу Вам відправляти гроші до гаманців цих покидьків, що стоять за розповсюдженням вірусу. Вам треба завантажити програмне забезпечення, розроблене компанією GridinSoft, що є суто українським розробником, для того, щоб віднайти всі потенційні загрози на Вашому ПК та видалити їх. Звертаємо Вашу увагу на необхідності також здійснити скидання установок Вашого браузера для унеможливлення вторинного зараження.


Програмне забезпечення для розблокування браузера та видалення інших загроз з ПК:

Кроки до розблокування ПК та видалення загроз:

  • Завантажте програму на проскануйте ПК нею.
  • Видаліть всі знайдені віруси.
  • Закрийте всі браузери.
  • В програмі натиснить Інструменти, а потім оберіть Скидання установок браузера:
  • skydannya-gsam

  • Оберіть браузери, щодо яких є необхідність здійснити скидання установок, потім натисніть Скидання:
  • skydannya-ustanovok

(Visited 429 times, 1 visits today)

Related posts:

Leave a Comment

*